Nazguls guild

Opis forum


#1 2007-10-10 13:14:38

Apocalipse Faster'bolt

Nowy uÂżytkownik

Skąd: Burdel
Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 2
Punktów :   

Guildia powinna sie lepiej poznać

Według mnie ponad 50 % rekrutowanych nie wie wogule z kim jest w guild.. Taka jest prawda bo sam osobiście duzo osób nie znam.. Tylko Kilku siedzi na Guild Chat i to wszystko jest bez sensu.. Na moje powinnismy organizowac spotkania rózne dotyczące guild.. kupic guildhouse, gdzie były by organizowane te spotkania.. no i moze jakies wspólne wypady na hunty etc.. Przemyślcie to, bo to powazny problem który stoi na drodze zeby nasza guild stawała sie lepszą.. Jezeli bedziemy zgrani nasza wspólpraca bedzie lepsza.. no i ludzie beda mieli wieksze zaufanie do siebie.. ja np. wiem ze moge podac passy Blacckowi i on mnie nie jebnie.. a co do innych bym mial wielki znak zapytania.. potrzebujemy sie poznac! Blacck mam nadzieje ze rozważysz ten post i cos zrobisz w tym kierunku..
) POZDRO DLA CAŁEGO NAZGULS *:


Lacho Ciacho  Lacho Pączki Raz do Buzi Raz Do Rączki!!

Offline

 

#2 2007-10-11 00:32:29

blacck hunter

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-08
Posty: 17
Punktów :   

Re: Guildia powinna sie lepiej poznać

tez tak bym chcial poprstyu jak cos nie bedzie szlo po mojej mysli to zrobimy selekcje ... jak ktos sie nie bedzie udzielal (bral udzialu ) w guild albo nic nie bedzie pisal na gc to wypad )   a tak wogole na  hunty mozemy chodzic oczywiscie ja ostanito bylem ;p   

Offline

 

#3 2007-10-11 21:59:35

Arks

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 7
Punktów :   

Re: Guildia powinna sie lepiej poznać

nie zapomnijcie o mnie <dranie>

Offline

 

#4 2007-10-12 09:19:10

adaloth

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-09
Posty: 9
Punktów :   

Re: Guildia powinna sie lepiej poznać

na hunty to ja chetnie bym sie gdzies wybral ;P

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dzikiepumy.pun.pl www.greenlevithan.pun.pl www.devil-hunters-pbf.pun.pl www.rpgx.pun.pl www.ligatyperow.pun.pl